Konferencja

Local Conference of Youth Poland 2019

Local Conference of Youth Poland 2019 to pierwsze w historii wydarzenie w ramach ruchu LCOY w Polsce. Na fali sukcesu Global COY 2018 w Katowicach, postanowiliśmy ponownie dać młodzieży w Polsce szansę na rozmowę oraz naukę o sprawach klimatu.

Szacujemy, że nasze wydarzenie zgromadzi 150-200 uczestników na dwa dni pełne warsztatów, wykładów oraz dyskusji. Dla Ciebie będzie to szansa na poznanie innych osób, których pasją jest ochrona środowiska. Ponadto, będzie to unikatowa możliwość poznania liderów w tej dziedzinie.

Naszą misją jest wzmocnienie roli młodzieży w podejmowaniu decyzji dot. spraw klimatu oraz podnoszenie świadomości na ten temat. Naszym celem jest zgromadzenie jak największej liczby młodych osób, które czują się częścią ruchu klimatycznego i zachęcenie ich do dalszej pracy.

Nasze wydarzenie jest częścią światowego ruchu Conference of Youth. W tym roku 14 podobnych konferencji odbędzie się w 14 krajach na 6 kontynentach. Zwieńczeniem tych działań będzie Global Conference of Youth w Santiago w Chile tuż przed doroczną konferencją klimatyczną Organizacji Narodów Zjednoczonych. Bardzo cieszymy się, że mamy możliwość, aby stać się częścią tego ruchu i liczymy, że do nas dołączysz!